Pensjonat Orle Gniazdo

ul. Kolejowa 17, 24-140 Nałęczów

tel.: 81 501 61 11


Cena za osobę: 80 zł - 200 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Obiekt wybudowany na przełomie 2007/2008 r. z najlepszych materiałów i w najnowszych standardach unijnych. Pokoje z balkonami, klimatyzacją i pięknymi doświetlonymi światłem dziennym łazienkami. Łazienki z luksferami, szklaną kabiną prysznicową 80 cm, umywalką i wc. Nowoczesne umeblowanie, tv-lcd 32" w każdym pokoju, dvd, mp3, lodówka, czajnik oraz szklanki. Łoża podwójne małżeńskie lub pojedyncze w każdym pokoju. Zapewniamy pościel i ręczniki.

Obiekt o wysokich walorach wypoczynkowych jak również przyjemny dla oka. Przestronne korytarze i klatki schodowe. Przyjazne dla oka oświetlenie. Teren górzysty został wykorzystany do zaprojektowania i stworzenia pięknych miejsc do wypoczynku w postaci kilkupoziomowych tarasów oraz miejsc z dużą ilością krzewów, skalniaków i kwiatów. Bryła obiektu o powierzchni użytkowej 780 m2 przepięknie wkomponowana we wzgórze i połączona z dwoma ekologicznymi zielonymi parkingami. Tarasy wyłożone żółtą kostką.

Na terenie obiektu znajduje się klimatyzowana nowoczesna kuchnia i stołówka dla naszych gości znajdującej się 5m pod ziemią, co daje dodatkowo przyjemne uczucie chłodu w upalne dni. Kuchnię prowadzi doświadczony kucharz w wieloletnim stażem, co zapewni Państwu smaczne wyżywienie na miejscu w obiekcie.

Na posesji dwa baseny letnie, jeden ze zjeżdżalnią wodną o średnicy 4 m i głębokości 90 cm, drugi 9m x 4m głęboki 160 cm z miejscami do leżakowania. Baseny do użytku wewnętrznego, czyli kąpiel bez ratownika i na własną odpowiedzialność. W sali sportowej stół do tenisa stołowego i piłkarzyki.

Na terenie obiektu znajduje się sala przystosowana do przeprowadzenia szkolenia lub małego zjazdu, konferencji. Sala wyposażona w pomoce dydaktyczne.