Pory Roku pokoje gościnne

ul. Spółdzielcza 3, 24-140 Nałęczów

tel.: 81 501 42 31


Cena za osobę: 30 zł - 90 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

    Oferujemy:
  • pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, znajdujące się na parterze lub piętrze. W pokojach telewizor, czajnik, lampki solne, wygodne łóżka 1-osobowe, łóżko małżeńskie lub wersalki. Odpoczynek na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Obiekt po remoncie, nowe wyposażenie. Do dyspozycji gości na korytarzu mały aneks kuchenny: kuchenka elektryczna i mikrofalowa, lodówka, naczynia stołowe (szklanki, talerze, sztućce, garnki).
  • 2 pokoje 1 lub 2-osobowe (max 5 osób) na parterze ze wspólną łazienką. W pokojach telewizor, czajnik. Meble sosnowe, wygodne 1-osobowe łóżka. Na korytarzu lodówka, mikrofala, naczynia stołowe (szklanki, talerze, sztućce).

Doba trwa od godz. 14 w dniu przyjazdu do godz. 11.30 w dniu wyjazdu (inne godziny po uzgodnieniu). Na terenie posesji miejsca parkingowe. Drogę do centrum miasteczka i parku pokonacie Państwo w ciągu 5 minutowego spaceru. Latem proponujemy wypoczynek w ogrodzie, miejsce do zabawy dla dzieci, możliwość grillowania.

Wyżywienie we własnym zakresie lub możliwość wykupienia posiłków 100m od naszego obiektu.

    Proponujemy:
  • przewóz z dworca PKP lub PKS na kwaterę - gratis,
  • pomoc w zorganizowaniu zabiegów leczniczych,
  • wycieczki po okolicy.

Nałęczowem byli zafascynowani Bolesław Prus, Henryk Sienkiewicz, Stefan Żeromski, Ewa Szelburg-Zarembina, Kazimierz Przerwa-Tetmajer i wielu innych. Teraz możesz być i Ty.